GEMINI AS-15 TO GO aktivni zvočnik
18 na zalogi
Šifra: AS15TOGO Kategorije: , ,
Opis
Gemini AS-15TOGO je zasnovan za močan stereo zvok z baterijo za polnjenje v priročnem PRENOSNEM pakiranju. Zahvaljujoč integriranemu zložljivemu ročaju in gladko vrtljivim kolesom vas ta zvočnik, poln funkcij, pokriva na nastopih. Združuje globok odziv 15" nizkotonca z 2" visokotoncem za ustvarjanje močnega in drznega zvoka, ne glede na njegovo uporabo. Najboljše od vsega pa je, da lahko zvok prilagodite s profesionalnim mixerjem zvoka, vgrajenim neposredno na zadnji plošči.
Frekvenčni razpon: 45HZ-20KHZ
Tip: Aktivni zvočnik
Max. zvočni pritisk (vrhunec): 106dB
Nizkotonski: 15" membrana
Visokotonski: 2.5" tuljava
Izhodna moč ojačevalca (sinusna): 500W
Izhodna moč ojačevalca (vrhunec): 2000W
Specifikacije: 15” WOOFER FOR MASSIVE OUTPUT IN LARGE SPACES
Specifikacije II: Equipped with a Class AB amplifier
Lastnosti: Battery Charge Time 4-6 Hours
Več lastnosti: Battery Playtime 5-8 Hours
Širina: 35.78 cm
Višina: 68.50 cm
Globina: 44.19 cm
Dodatni opis:
The Gemini AS-15TOGO is designed for powerful stereo sound with a rechargeable battery in a convenient PORTABLE package. Thanks to its integrated retractable handle and smooth rolling wheels, this feature-packed speaker has you covered whilst on the go. It combines the deep punch of 15” woofer with 2” high-frequency compression driver to create big, bold sound, regardless of its application. Best of all, you can customize sound with the professional audio mixer integrated right on the back panel.
Frequency Response: 45HZ-20KHZ
Type: Active Speaker
Max. SPL (peak): 106dB
LF: 15" Cone
HF: 2.5" Voice Coil
Amplifier Output (RMS): 500W
Amplifier Output (Peak): 2000W
Specifications: 15” WOOFER FOR MASSIVE OUTPUT IN LARGE SPACES