GEMINI AS-12 TO GO aktivni zvočnik
10 na zalogi
Šifra: AS12TOGO Kategorije: , ,
Opis
Gemini AS-12TOGO je zasnovan za močan stereo zvok z baterijo za polnjenje v priročnem prenosnem ohišju. Zahvaljujoč integriranemu zložljivemu ročaju in gladko vrtljivim kolesom vas ta zvočnik, poln funkcij, pokriva na poti. Združuje globok odziv 12" nizkotonca z 2" visokofrekvenčno trobljo za ustvarjanje močnega in drznega zvoka, ne glede na njegovo uporabo. Najboljše od vsega pa je, da lahko zvok prilagodite s profesionalnim mixerjem zvoka, vgrajenim neposredno na zadnji plošči.
Kontrole: Dial in your perfect vibe using the onboard EQ—bass, treble, echo, and master volume
Frekvenčni razpon: 50HZ-20KHZ
Tip: Aktivni zvočnik
Tip zvočnika: Dvosistemski zvočniki
Nizkotonski: 12" membrana
Visokotonski: 2.5" tuljava
Izhodna moč ojačevalca (sinusna): 375W
Izhodna moč ojačevalca (vrhunec): 1500 Watts
Specifikacije II: With 5–8 hours of cordless performance and a car charging option
Posebnosti: 12V 4A Lithium Battery (48 Watt Hours): Say goodbye to power sockets. With a powerful 48-watt hour l
Teža: 12.99
Dodatni opis:
The Gemini AS-12TOGO is designed for powerful stereo sound with a rechargeable battery in a convenient portable package. Thanks to its integrated retractable handle and smooth rolling wheels, this feature-packed speaker has you covered whilst on the go. It combines the deep punch of 12” woofer with 2” high-frequency compression driver to create big, bold sound, regardless of its application. Best of all, you can customize sound with the professional audio mixer integrated right on the back panel.
Controls: Dial in your perfect vibe using the onboard EQ—bass, treble, echo, and master volume
Frequency Response: 50HZ-20KHZ
Type: Active Speaker
Speaker Type: 2-way Speaker
LF: 12" Cone
HF: 2.5" Voice Coil
Amplifier Output (RMS): 375W
Amplifier Output (Peak): 1500 Watts
Specifications II: With 5–8 hours of cordless performance and a car charging option
Features III: 12V 4A Lithium Battery (48 Watt Hours): Say goodbye to power sockets. With a powerful 48-watt hour l